Month: September 2020

Eğitimlerimiz Devam Ediyor

14 Eylül tarihinde başladığımız yeni dönem satranç eğitimlerimiz devam ediyor. Grup ve özel derslerde teorik bilgilerini geliştiren sporcularımız taktik çalışmalar ve oyun günü turnuvamızla pratiklerini de ilerletme imkanı buluyor. Başarının anahtarı süreklilik ve disiplin olduğundan haftanın dört günü yapılan bu çalışmalara sporcularımızın katılmasını çok önemsiyoruz.

Continue reading “Eğitimlerimiz Devam Ediyor”

Yeni Dönem Eğitimlerimiz 14 Eylül’de Başlıyor

2020-2021 Dönemi satranç eğitimlerimiz 14 Eylül 2020 Pazartesi günü başlıyor. Yeni dönem eğitimlerimiz Covid-19 tedbirlerine uygun olarak yüzyüze yapılacak. Bu eğitimlerin dışında isteyen velilerimiz için internet üzerinden online gruplarımız da olacak.

Sınıflarımız Covid-19 tedbirleri kapsamında hazırlandı.
Gruplarımız en fazla 4 kişiden oluşuyor.

Yeni dönem eğitimlerimize katılmak isteyenler aşağıdaki bağlantıda yer alan ön kayıt formunu doldurduklarında kendilerine dönüş yapılarak bilgi ve randevu verilecektir.

ÖN KAYIT FORMU

Yaz Dönemi Eğitimlerimiz Sona Erdi

15 Haziran tarihinde başladığımız Yaz Dönemi Satranç Eğitimleri 31 Ağustos tarihinde sona erdi. Pandemi sebebiyle online gerçekleşen çalışmalar sporcularımız için oldukça verimli geçti.

Hafta içi beş gün yapılan çalışmaların üç gününde düzenli taktik çalışması gerçekleştirildi. Diğer iki günde teorik eğitimler yapıldı ve kulüp içi eğitim turnuvaları düzenlendi.

Yaz dönemi sonrasında yeni dönem çalışmalarımıza iki hafta aradan sonra 14 Eylülde başlayacağız.